Nuotėkų priežiūros priemonė – bakterijos kanalizacijai

Nuotėkų priežiūros priemonė – bakterijos kanalizacijai

Daugelis klysta manydami, kad susimontavus naujus nuotėkų sistemos įrenginius, prižiūrėti jų nebereikia. Suprantama, kad bandoma tokiu sprendimu sutaupyti, bet į nuotėkų sistemos priežiūrai gaminamas bakterijas investuoti yra rekomenduotina ir nėra brangu už tai, kad ilgą laiką netektų sukti galvos ir dažnai prisiminti nuotėkų sistemą galvojant, o kas ten jos viduje darosi ir ar viskas yra tvarkoje.

Reikėtų atminti, kad tinkamai prižiūrimos sistemos bėgant laikui nepateikia jokių staigmenų, ko negalima pasakyti apie natūraliai eigai paliktus nuotėkų valymo įrenginius, kurie po tam tikro laiko gali pateikti tokių staigmenų, kad nepatogumų patirsite ne tik patys, bet nustebinti galite dar ir savo kaimynus. Kaip tai, kils klausimas ir kodėl stebinti kaimynus? Todėl, kad galvodami, jog sumontavus name naujausius valymo įrenginius ir, kad jų nereikia prižiūrėti profilaktiškai, leidžiate blogosioms bakterijos užsiimti geriausias pozicijas pačios sistemos viduje bei vamzdyne. Todėl laikui bėgant, dėl viduje susikaupiančių cheminių bei organinių junginių prielipų prie sienelių, pradeda mažėti pralaidumas, kuris laiku neaptikus jo ir nesiėmus atitinkamų veiksmų, gali visiškai sutrikti ir Jums teks patirti daug nepatogumų tiek vonioje, tiek naudojant visus sanitarinius mazgus namuose. O kaimynus galite nustebinti kvapu, kuris atsiras pačioje sistemoje ir palengva, Jums nejaučiant, o gal prie jo ir priprantant, pradės vis stiprėti ir gali būti, kad kokia vieną dieną sulauksite vizito pas save ir pareiškimo, kad jau nebeįmanoma kęsti to kvapo, kuris sklinda iš Jūsų teritorijos ir individualios valdos.

Bakterijos kanalizacijai – štai kas gali pagelbėti prižiūrėti nuotėkos valymo įrenginius, pačią sistemą bei jos vamzdyną nuo joje atsirandančių junginių, prielipų prie sienelių ir žinoma, sumažėjusios pralaidumo ar visiško darbo sutrikimo. Kas yra tos bakterijos kanalizacijai? Greičiausiai, kad naujai pasistačius namą ir visiškai jį įsirengus net nekyla tokio klausimo, o kaip reikia prižiūrėt vieną ar kitą įrenginį. Tokių patarimų neduoda ir daugelis nuotėkų sistemas montuojančių įmonių atstovų. Todėl dažnas klientas nustemba, kai jiems pasakoma, jog sistemą privalu prižiūrėti ir nesvarbu, kad ji visiškai nauja. Profilaktika būtina, kad nuotėkų valymo įrenginiai dirbtų be jokių trukdžių, nekeltų nemalonių pojūčių kvapo atsiradimo metu arba nepateiktų staigmenos, kai visiškai užsikemšą sistema dėl riebalų ir chemijos junginių viduje.

Jei norite, kad Jūsų nuotėkų valymo įrenginiai tarnautų Jums ilgiau be rūpesčių nei penkeri metai, tada pasirūpinkite jų priežiūros priemonėmis – bakterijomis kanalizacijai. Tada sistema veiks nepriekaištingai, o ir Jūs patys būsite ramūs bei pasitikėsite pačia sistema nebūtinai lendant į jos vidų, kad tam įsitikinti.

Straipsnis parašytas: 2014-11-23