Keltai iš Klaipėdos labai patogus susisiekimas

Keltai iš Klaipėdos labai patogus susisiekimas

Kad mūsų šalis Lietuva turi nuostabų ir didelį pelną nešantį uosta nėra niekam paslaptis, bet, kad iš jo keltai plaukia ir į Vokietiją ar Švediją žino ne visi.

Keltų bilietus galima įsigyti bet kurioje kelionių agentūroje Klaipėdoje, o bilietus perkant kitam mieste juos įsigyti taip nėra sudėtinga. Tereikia susirasti patikimą agentūrą, į ją užeiti ir užklausti keltų bilietų norima kryptimi. Tiesa, bilietus perkant agentūrose, bilietų kainos bus šiek tiek didesnės, nes agentūros taip pat nori išgyventi, todėl prie bilieto kainos užsidės savo administravimo mokestį. Bet tiems turistams, kuriems labai svarbu įsigyti ir ramu kai keltų bilietai yra kišenėje, tie mokesčiai neatrodo labai dideli. Bet yra ir tokių turistų, kurie jau senokai yra sau atradę ir tuo giriasi savo draugams, kad keltų bilietai internetu yra ženkliai pigesni.

Keltų bilietai iš Klaipėdos ir dar internetu, tai yra kažkas nerealaus, vis kartoja mano draugai, kuri prieš kelias dienas pirko bilietus keltui. Pradžioje, kaip jie pasakoja, buvo nulėkę į kelionių agentūrą miesto centre, et tik pasiklausinėję apie kainas kas ir kaip išskubėjo namo, nes nusprendė bilietus pirkti tik internetu ir pažiūrėti kaip jiems seksis rezervuoti ir apsipirkti. Ir ką Jūs galvojate? Jie padarė sau atradimą, nes pigūs keltų bilietai iš tiesų patvirtino savo vardą, nes perkant internetu, prie kelto bilietų nebuvo pridėti papildomi mokesčiai, tokie kaip kasų administravimo mokestis. Tiesa, dabartinėms kelionėms taip pat pridedamas tam tikras mokestis, kuris vadinasi kuro mokestis.

Bet net ir tas menkiausias užmokestis bendrovei, kurios paslaugas užsisakote internetu nesukelia kainos tiek, kokia ji gaunasi kelionės iki agentūrų metu susidariusioms išlaidoms. Be to, pirkti keltų bilietai internetu leidžia taupyti ne tik pinigus, jei tik tuo matuojate gyvenimą, bet taupo dar ir laiką. Juk vykstant automobiliu sugaištate keliolika ar keliasdešimt minučių kelionei + kuro išlaidos ir prašom. Apie kokius pigius bilietus keltui galima kalbėti. O prisijungus internetą ir susiradus keltų bilietų paieškos bei rezervavimo sistemą galima įsigyti bilietus bet kuria kryptimi, kuria tik siūlo keltai iš Klaipėdos. Tai gali būti bilietai į Kylį ar Karlshamną – Švediją. Arba galima pasinaudoti kompanijos papildomais reisais, kurie siūlo keltis į Angliją, Olandiją ar Prancūziją. Todėl mėgstantiems jūrines keliones tai puiki ir nepakartojama emociškai galimybė įgyvendinti visas savo svajones bei planus.

Perkant keltų bilietus internetu pataupysite ir sutaupysite visose srityse, kuriose tikitės ir gali būti, kad sutaupytų lėšų gali užtekti kitos kelionės išlaidų dengimui. Taigi, naudokitės tuo kas patogu, greita ir taupu 😉

Straipsnis patalpintas: 2014-08-18