Vien straipsniais SEO paslaugos neįgyvendinti

Vien straipsniais SEO paslaugos neįgyvendinti. Taip, nes tai daug rimtesnis procesas, nei švaistytis internete SEO straipsniais. Todėl palikite tai SEO specialistams.

Vien straipsniais SEO neįgyvendinti

vien straipsniais

Daugelis Lietuvos verslininkų yra gabūs, turi savo internetines svetaines, rodosi sumanūs, todėl ir sėkmingi. Tokie verslininkai dažniausiai mėgsta viską kontroliuoti patys, todėl tikėtina, kad dažnas sėkmingas verslininkas, perskaitęs straipsnį internete, kaip rekomenduoja “specialistai” optimizuoti ir iškelti į aukštumas svetaine nusprendžia, kad viską jau žino, gali ir sugebės padaryti tai, ką už didelius pinigus siūlosi padaryti SEO specialistai.

Taip pat skaitykite:

Ryžtas – sveikintinas, tačiau

Na, toks verslių žmonių ryžtas sutaupyti šiek tiek lėšų yra sveikintinas, bet ties tuo pagyrimai mūsų ir baigiasi. Kodėl? Juokaujant galima pasakyti, kad nepriprastų 😉 Tiesa yra ta, kad patys ėmęsi savo svetainės SEO optimizavimo, po tam tikro laiko, ankščiau ar vėliau supranta padarę didžiulę klaidą, nes rezultatų planuotų kaip ir nėr, o dar sugaišta labai daug laiko, nes SEO paslaugos įgyvendinamos ne per mėnesį ar kelis. Tam reikalingas tam tikras veiksmų planas, pagal kurį pradedama optimizuoti svetainę. Greičiausiai, kad esate jau pasiskaitę, kad SEO paslaugos svetainėms neprasideda nuo SEO straipsnių užsakymo ir bandymo prikišti jais visus žinomus blogus. Teisingai, SEO paslaugos prasideda nuo svetainės vidinio optimizavimo. Tam reikalinga prisijungti specialistams prie svetainės iš vidaus ir apžiūrėti, tai yra atlikti SEO vidinį auditą, kurio pagalba bus nustatyta Jūsų svetainės būklė, ar yra joje SEO pagrindas, reikia ten daug ką keisti, ar ne ir ar visi kodai vietoje ir tarpusavyje sujungti.

Vidinė puslapio apžiūra

Taigi, svetainės apžiūra iš vidaus ir yra tas pirmasis žingsnis, jis vadinamas SEO auditas.  Po kurio specialistai gali patarti Jums ką daryti ir kaip elgtis norint iškelti savo svetainę interneto paieškoje. Na, ir jei manote, kad tai Jums pajėgu, super, tai reiškia, kad iki šios eilutės straipsnį perskaitė ir svetainių kūrėjas 🙂

Darbai su SEO moduliais

Tai va, visi šiuolaikiški svetainių kūrėjai, galutinį savo produktą privalo atiduoti jau su SEO pagrindu, kas specialistai prisijungę prie platformos galėtų lengvai atlikti savo darbus ties svetainės optimizavimu. Bet gaila, kad dar labai dažnas klientas skundžiasi, jog jų svetainės nekyla paieškos sistemoje. O specialistams atlikus vidinę svetainės analizę paaiškėja, kad SEO ten net nekvepia. Todėl specialistai, jei save laikote specialistai, tai vartotojui, darbų perdavimo metu, perduokite jiems iki galo užbaigtas svetaines ir su SEO pagrindu. Klientai svetaines užsisako ne vienkartinei parodai, kad nustebintų savo draugus, bet prekybai ir savo paslaugų pateikimui. Todėl šiuolaikinės svetainės jau privalo būti su SEO pagrindu prie darbų nepriskaičiuojant papildomo mokesčio.

Galėsime Jums padėti ir vėliau

Taigi, tie kas mano, jog jiems išvardinti veiksmai yra vieni juokai ir įgyvendinami, valio, prašom, mes tik pasidžiaugsime, kad po kažkiek tai laiko galėsime Jums padėti kelti informaciją apie Jūsų paslaugas internetinėje erdvėje tvirtinant, kas vien straipsniais rezultatas nebuvo pasiektas 😉

Straipsnis parašytas: 2014-10-08.

Evaxis.lt

One thought on “Vien straipsniais SEO paslaugos neįgyvendinti

  1. Pingback: SEO straipsniai, optimizavimas, paslaugos

Comments are closed.