Plastikiniai ir mediniai langai Vilniuje

Plastikiniai ir mediniai langai Vilniuje

Greičiausiai, kad nė vienas nedrįs ginčytis, kad plastikiniai langai ir mediniai, Vilniuje yra patys populiariausi. ir ne todėl, kad Vilnius – Lietuvos sostinė.

Vilniečiai neduos sumeluoti, kad labai dažnai, savo daugiabučių namų pašto dėžutėse atranda “spamą”, kaip pasakytų šiuolaikiškas jaunimas, tai yra labai daug skrajučių ir visokiausių reklaminių bukletų. Kurie dažniausiai ne duoda naudos, bet suerzina dėžučių savininkus. Tarp tų skrajučių pluošto galima atrasti labai daug informacijos ir apie langus, jų kainas ar net akcijas.

Plastikiniai langai Vilniuje taip pat reklamuojami skrajučių pagalba, nes taip prekybininkai mano, jog juos vartotojas atras greičiau. Bet manau, kad statistika yra truputėlį kitokia, nei mano prekybininkai langais. Plastikiniai langai Vilniuje yra populiarūs, tai, bet nėra ta prekė, kad ją reikėtų reklamuoti kasdien į tas pačias pašto dėžutes metant lankstinukus ar skrajutes apie langus ar jų kainas. Juk kartą per 10 metų susimontavę visus daugiabutyje esančiame bute visus langus, po savaitės jų nekeis vėl. Nebent jiems prekeiviai langais įkišo juos brokuotus. Bet tokių nutikimų būna labai retai ir ne dėl to, kad norima prastumti pirkėjui brokuotus langus, nes brokas ne visada pastebimas išoriškai ir kartais, jis išlenda jau montuojant langus, kai subyra stiklo paketas, įtrūksta rėmas tvirtinant langus ir t.t.

Kas liečia medį, tai mediniai langai Vilniuje kur kas populiaresni individualių namų savininkų tarpe, nes kas galėtų atsispirti natūralumo pagundai, nei tie, kurie gali sau leisti šiek tiek daugiau, nei įprasti miestiečiai. O langų iš medžio yra įvairių, nes juos gamina iš natūralių medžiagų ir galima pagal užsakovo reikalavimus ar net iš užsakovo medžiagos. Tokie mediniai langai Vilniuje taip pat reklamuojami skrajučių pagalba, bet dabar, juos siūloma pasikeisti ar atsinaujinti turintiems nuosavus namus Vilniuje ar jo rajone. Tad apie medinius langus daugiabučiuose kalba ne visi langų gamintojai ar pardavėjai. Kodėl? Todėl, kad manoma, jog daugiabučiuose gyvena vidutinio pragyvenimo žmonės ir jiems mediniai langai būtų lyg prabanga, nes natūralūs langai, kurie pagaminti iš natūralaus medžio ir kas svarbiausia natūraliomis sąlygomis džiovinti, yra šiek tiek brangesni. Todėl daugiabučio namo gyventojai yra labiau plastikinių langų vartotojai, nei medinių.

Langai išsimokėtinai

Žinoma, pardavėjai užsakymo metu pasiūlo įvairių langų, bet vilniečiai ateina užsisakyti jau žinodami ko nori ir kas svarbiausia, žinodami, kad tas gamintojas ar pardavėjas nesukčiauja ir nėra 4-5 langų perpardavinėtojas nuo pagrindinio gamintojo, todėl gali pasiūlyti itin geras langų kainas. Juk dažnas pirkėjas jau yra susirinkęs informaciją apie gamintoją, langų pardavėja ir produkcijos bei montavimo paslaugų kainas. Todėl esant reiklesniems vartotojams, pasitempti privalo ir pardavėjai.

Tik siūlyčiau ne visada išmesti skrajučių apie langų pardavimą, nes prireikus gali būti taip, jog niekur nerasite informacijos apie langus, nebent internete 😉